خبر جدید

بروزرسانی سئو | خبر جدید

 

بروزرسانی سئو

 

فوق العاده سئو  که یک شنبه شب به آنجا می آیم ، و چیزی را در اینجا می نویسم. اما من بعد از اتمام Shbatbat ، رایانه را فعال کردم و می بینم که انجمن SEO درمورد تغییرات اساسی در نتایج جستجوی Google امروز به شکلی بزرگ صحبت می کند. این به اندازه آن اشکال (عدم موفقیت سئو سیستم نمایه سازی) از دوشنبه گذشته نیست اما به نظر می رسد بسیار بزرگ است.

بروزرسانی: این سئو  در این جعبه سبز است و ۱۶ اوت ساعت ۸ صبح ET اضافه شد. به نظر می رسد که این به روزرسانی برگردانده شده است یا به حالت قبل برمی گردد. در حقیقت ، وقتی من برای اولین بار این داستان را نوشتم ، نتایج جستجو برای من معمولاً طبیعی به نظر می رسید. اما در آن زمان ، ساعت ۹:۳۰ بعد از ظهر ۱۵ اوت بود ، جایی که مردم شروع به توجه به نتایج دوباره به حالت عادی بازگشتند. بنابراین شاید این جلوه دیگری بود. از امروز صبح ابزارهای رتبه بندی را نیز به روز کردم. من در مورد این به سئو  بیشتر در زیر داستان اضافه خواهم کرد.
ما هم تالار گفتمان سئو ، رسانه های اجتماعی و حتی بسیاری از ابزارهای ردیابی مرتب سازی معتبر داریم که همه نشانه های بزرگی از سئو  را نشان می دهند.

به نظر می رسید اولین نشانه ها اوایل صبح امروز هستند اما اگر تغییرات محلی را در نظر بگیرید ، به نظر می رسد که آن ها از صبح جمعه آغاز شده اند. بنابراین بله ، من هر دو تغییر رتبه بندی جستجوی وب سئو و همچنین تغییرات رتبه بندی جستجوی محلی را می بینم. بگذارید واضح باشم ، به نظر می رسد این چیزی شبیه چیزی نیست که بعد از ظهر دوشنبه گذشته با گوگل دیدیم. به نظر من نتایج جستجو اشتباه یا بد نیست ، حداقل به اندازه شماره دوشنبه آشکار نیست. اما پچ پچ زیادی وجود دارد و ابزارها "روشن" می شوند (همانطور که بچه های جالب می گویند).

بیشتر بخوانید :   فروشگاه اینترنتی محصولات مجازی و مجلات زیپ یاب (zipyab)

بیایید با چت سئو شروع کنیم ، از تالارهای گفتگوی سئو و همچنین تالارهای گفتگوی جهانی بلک هچ دارای پچ پچ های زیادی هستند. برخی از آن در اینجا آمده است:

آیا جهان فراموش کرده است که از سفر خود به سمت غرب غرب سفر ماهیگیری سئو برگردد؟
امروز صبح شنبه درگذشت.

مطمئن نیستم چه اتفاقی در حال وقوع سئو است….
نمی دانم فریاد زدن با خوشحالی خیلی زود است ، اما تا آنجا که می توانم امروز صبح ببینم ، یک به روزرسانی جدید Google SERP در صحنه است. یعنی ، مواضع من همان جایی است که ۳ ماه پیش بودند. به عبارت دیگر ، موقعیت ها تقریباً ۱۰۰٪ در لحظه قبل از سئو ماه مه بازسازی شدند. و این یک خبر خارق العاده برای من است. من چند تغییر در وب سایت ایجاد کردم که گمان می کردم ممکن است باعث از بین رفتن موقعیت شود و نمی دانم که آیا آن را تحت تأثیر قرار داده است ، اما به هیچ وجه مهم نیست از آنجا که پروژه من جایی است که همیشه بوده است.
امروز شنبه ، ۱۵ اوت ۲۰۲۰ بسیار زیبا است. خوشحال سئو ! خوشحال! خوشحال!

آنها به روزرسانی های اصلی را روز شنبه و یکشنبه انجام نمی دهند. جلوه دیگری؟
این باعث تعجب من نمی شود. مانیتورهای سئو در حال آتش سوزی هستند که نشان دهنده بالاترین میزان ناپایداری است که در مدت زمان طولانی دیده ام. من حدس می زنم که باید منتظر بمانیم تا گرد و غبار برطرف شود تا ببینیم آیا این یک درخشش است یا به روزرسانی جلبک دیگری.
من فکر می کنم در حال حاضر اتفاق افتاده است …. افت شدید برای ترافیک ارگانیک من و آمد adsense مانند چیزی که اتفاق می افتد نیز منفی باشد
من شاهد افزایش گسترده در رتبه بندی هایم هستم. بسیاری از سئو های من خیلی خوب پرش کرده اند!
"جلوه" دیگری؟
به روز رسانی: من هنوز هم در حال افزایش هستم و به موقعیتهایی رسیدم که بعد از * سئو * بودم
به نظر می رسد مانند google سرانجام با ما عدالت کرد و ما درجای رتبه بندی قرار می گیریم

بیشتر بخوانید :   عکس نوشته پروفایل زیبا و شاد [تیکه دار] + عاشقانه و پسرانه

امروز می بینم حرکات مثبتی از کلمات کلیدی من است
امروز ۱۰۰٪ ما به روزرسانی Googgle را داریم
سئو ! رتبه های من دوباره کمی افت کرده است: / تاکنون خیلی بد نیست .. هنوز خوب است
در واقع
تا اینجا خیلی خوب در پایان من چند پیشرفت

من می خواهم آن را ثابت کند "سئو ".

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

سایت شرط بندی بت اسپات