سرویس خبر: سیاست - مجلس
کد خبر: 37775
تاریخ مخابره: ۱۳۹۲/۸/۱
زمان مخابره: ۱۳ : ۳۳
اعتراض مجلس به سخنان جنجالی نقویان
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه صالحی امیری در جلسه این فراکسیون حجت الاسلام نقویان را به عنوان مشاور فرهنگی خود معرفی کرد، گفت: حرف های چالش‌برانگیز آقای نقویان در موضوعات سیاسی باعث شد که نمایندگان سخنان وی را برنتابیده و نسبت به معاون فرهنگی وی اعتراض کنند.

به گزارش خبرنو به نقل از مشرق؛ حجت‌الاسلام بزرگواری عضو فراکسیون اصولگرایان در گفت‌وگو با مهر درباره حضور صالحی امیری، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در نشست روز سه‌شنبه این فراکسیون گفت: عمده بحث موجود در خصوص وی شبهات نمایندگان درباره سوابق کاری و برخی اقدامات قبلی او بود که در این جلسه طرح شد.


این نماینده مجلس همچنین با اشاره به اینکه صالحی امیری به همراه حجت‌الاسلام نقویان در این جلسه حضور پیدا کرده بود، گفت: وی آقای نقویان را به عنوان مشاور فرهنگی خود معرفی کرد اما حرف‌های چالش‌برانگیز آقای نقویان در موضوعات سیاسی باعث شد که نمایندگان سخنان وی را برنتابیده و نسبت به معاون فرهنگی وی اعتراض کنند.


وی افزود: البته به نظر می رسید که آقای نقویان فضای مجلس را نمی‌شناخت و تا حدودی سخنان فراتر از معمول مطرح کرد که مورد انتقاد و اعتراض نمایندگان واقع شد.


این نماینده مجلس در پایان خاطرنشان کرد: پس از جلسه پایانی و جمع‌بندی اعضا فراکسیون نظر نهایی درباره وزرا پیشنهادی اعلام خواهد شد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
انتهای خبر / پایگاه خبری تحلیلی خبر نو / کد خبر 37775
:کلیدواژه ها
خبرنو نقویان اعتراض مجلس موضوعات سیاسی
ویژه ها
پر بیننده ترین
پربحث ترین
ارسال نظر
نام: *
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
هایپرمدیا