سرویس خبر: سیاست - اشخاص
کد خبر: 24599
تاریخ مخابره: ۱۳۹۲/۴/۳۰
زمان مخابره: ۱۹ : ۲۸
زور گیری سید محمد خاتمی+عکس
سید محمد خاتمی در جریان حضور در حاشیه مجلس ختم پدر یک فعال اصلاح طلب در تهران، با مسعود باستانی، از فعالان فتنه 88 که در مرخصی از زندان به سر می برد، خوش و بش کرد.

به گزارش خبرنو به نقل از مشرق؛ سید محمد خاتمی در جریان حضور در مجلس ختم پدر یک فعال اصلاح طلب در تهران، با مسعود باستانی، از فعالان فتنه 88 که در مرخصی از زندان به سر می برد، خوش و بش کرد.


مسعود مرادی باستانی، همسر مهسا امرآبادی از فعالان فتنه 88 بود که سردبیری سایت "جمهوریت" به مدیرمسؤولی حمزه کرمی را برعهده داشت روز 14 تیرماه 1388 در جریان اغتشاشات پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم بازداشت شد. وی در دادگاه بدوی به شش سال حبس تعزیری محکوم شد و در زندان رجایی‌شهر کرج به سر می‌برد. پخش بخشی از اعترافات وی و حمزه کرمی در دادگاه از سیمای جمهوری اسلامی، از تحولات سیاسی سال 88 بود.


باستانی همچنین در سال 1383 نیز در دادگاه تجدیدنظر اراک به شش ماه حبس، پنج سال محرومیت از کار مطبوعاتی و 100 ضربه شلاق مجکوم شد. او همچنین در جریان اعتصاب غذای اکبر گنجی و بستری شدن او در بیمارستان میلاد به سیاه نمایی درباره وضعیت گنجی پرداخت که به این دلیل چند روز بازداشت و به شلاق و 350 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
انتهای خبر / پایگاه خبری تحلیلی خبر نو / کد خبر 24599
:کلیدواژه ها
خاتمی فتنه اصلاح طلب فعالان مسعود باستانی
نظرات
حسين
فتنه امريکايي - اسرائيلي 88
بابا شما هم ما رو خفه کردين با اين فتنه
فتنه اصلي زير سر خودتونه
4
1
بنده خدا
خيلي تيتر زشت و بي ربطي زديد
7
2
ویژه ها
پر بیننده ترین
پربحث ترین
ارسال نظر
نام: *
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
هایپرمدیا